Dzielnicowy

Dane kontaktowe:

mł. asp. Tomasz Mierzejewski

dzielnicowy.troszyn@ra.policja.gov.pl

tel. 696497142

 

 • Priorytetowe plany działań mające pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy

  Priorytetowe plany działań mające pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy

   

  Dzielnicowy przeprowadzają działania priorytetowe związane z występowaniem wykroczeń szczególnie uciążliwych tj. spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazami, niszczenie mienia oraz zakłócanie porządku publicznego.

  Charakterystyka zdiagnozowanego zagrożenia w rejonie służbowym:  

  Zagrożeniem w miejscowości Troszyn jest spożywanie alkohol i zakłócanie ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu 24h ul. Słowackiego, na co dzień w godzinach wieczornych i w weekendy. Dochodzi przez to do wybryków chuligańskich, zakłócania spokoju  i porządku publicznego, spoczynku nocnego przez co są zgłaszane interwencje.

  Zakładany cel do o ściągnięcia:

  Ujawnianie sprawców wykroczeń, zdecydowane reagowania na popełniane wykroczenia co będzie skutkowało  ograniczeniem  zaistniałych   zjawiska i  poprawie  ładu i porządku publicznego oraz przeciwdziałało demoralizacji. Zakładany cel to ograniczenie  zaistniałego zjawiska o 30 %.

Script logo