Aktualności

 • Ochrona zdrowia zwierząt

  W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Ostrołęce na podstawie art. 42 ust. la ustawy z dnia 11 marca 2004r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt (tj. Dz. U. z 2018r. poz. 1967), przypominamy o obowiązku poinformowania o każdym przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz przez posiadacza zwierząt gospodarskich. Wobec powyższego zgłoszenie przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz, należy:

  1. składać osobiście (w formie pisemnej) w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Ostrołęce, ul. Składowa 8a, 07-410 Ostrołęka lub

  2. przesłać na adres e-mail: info@piw.ostroleka.pl

  3. przesłać faxem na numer (29) 760 53 10 wew. 116. Druk zgłoszenia przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz można pobrać ze strony internetowej Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Ostrołęce www.piw.ostroleka.pllub ze strony internetowej Urzędu Gminy w Troszynie.

   

 • Promocja badań ankietowych

  W załączeniu pismo dotyczące promocji statystycznych badań ankietowych w 2020r.

 • Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość. Konkurs

  Temat: XII edycja konkursu "Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość" . Szanowni Państwo, Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XII edycję konkursu „Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

 • I edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

  Szanowni Państwo w załączeniu przesyłam plakat promujący spotkanie informacyjne dot. I edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza z prośbą o zamieszczenie na państwa stronach internetowych oraz rozpowszechnienie wśród mieszkańców. Spotkanie odbędzie się 6 lutego 2020 r. w siedzibie Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce przy ul. Piłsudskiego 38. Poniżej wklejam link do strony na której można znaleźć szersze informacje na temat I edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Serdecznie zapraszamy.

 • Bezpieczeństwo dzieci podczas ferii: 10 porad policjanta

  Szanowni Państwo, Centrum Rozwoju Lokalnego kontynuując swoją misję edukacyjną w tak ważnym obszarze jak bezpieczeństwo, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowało materiał filmowy zawierający 10 porad dotyczących bezpieczeństwa dzieci podczas zimowego wypoczynku. Adresatami przygotowanego materiału są rodzice. Film powstał w ramach organizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego, objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców", w której uczestniczy już 2500 szkół i przedszkoli z całej Polski (więcej o akcji: www.edu.crl.org.pl), a także pod hasztagiem #DzieciUcząRodziców na Facebooku.

  Link do filmiku: Bezpieczeństwo dzieci - 10 porad policjanta

  Z wyrazami szacunku,

  Dawid Wiejata koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"

 • XIII Sesja Rady Gminy w Troszynie

 • STOPNIE ALARMOWE NA TERENIE RP

  Zarządzeniem Nr 6 Prezesa Rady Ministrów w sprawie wprowadzenia stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza się pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP, obowiązujące od dnia 23 stycznia 2020 r., od godz. 00:01, do dnia 29 stycznia 2020 r., do godz. 23:59. Wprowadzenie ww. stopni alarmowych jest związane z uroczystościami upamiętniającymi 75. rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau.

 • Posiedzenie XIII Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Troszyn.

  Zawiadamiam, że w dniu24 stycznia 2020roku o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Troszynie odbędzie się posiedzenie XIII Zwyczajnej Sesji Rady Gminy Troszyn.

  Szczegóły BIP

 • Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej

  Zaproszenie na spotkania informacyjne w Ostrołęce „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej" - 30.01.2020 r i 31.01.2020 r.

   Szanowni Państwo,

   w związku z organizowanym spotkaniem informacyjnym zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o planowanym wydarzeniu. Ogłoszenie o spotkaniu oraz formularze zgłoszeniowe opublikowano pod adresem:
  https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenie/spotkania-informacyjne-w-ostrolece-pt-fundusze-europejskie-na-zalozenie-i-rozwoj-dzialalnosci-gospodarczej/
  [1].

 • Pomoce dydaktyczne

  Szkoła Podstawowa w Troszynie informuje, że termin realizacji zamówienia zostaje przesunięty do dnia 2 marca 2020r. W zawiązku z tym przesuwa się też termin składania ofert do dnia 27.01.2020 godz. 12:00. Szczegóły na BIP Troszyn.

 • Licznik odwiedzin

  Odwiedzin wszystkich 936845, odwiedzin dzisiaj: 1117

Script logo